ساختارهای شرطی در برنامه نویسی | سایت استوایی

مفهوم ساختارهای شرطی در برنامه نویسی

در این آموزش تصویری با مفهوم ساختارهای شرطی در برنامه نویسی آشنا خواهید شد. با مطالعه این آموزش کاربردهای ساختارهای شرطی در برنامه نویسی را به درستی درک خواهید کرد. انواع ساختارهای شرطی عبارتند از if/else و switch/case که کاربردهای تقریبا مشابهی دارند. در برنامه نویسی، بیشتر از ساختار if/else استفاده میشود که در اینجا با کاربردهای این ساختار شرطی آشنا خواهید شد.

مفهوم ساختارهای شرطی در برنامه نویسی – فیلم 1


مشخصات فیلم آموزشی
تولید کننده: وب سایت استوایی
مدرس: محمدعلی زندی
حجم: 11 مگابایت
مدت زمان: 6:09 دقیقه
زبان:فارسی
تاریخ انتشار: 20 شهریور 1397

مفهوم ساختارهای شرطی در برنامه نویسی – فیلم 2


مشخصات فیلم آموزشی
تولید کننده: وب سایت استوایی
مدرس: محمدعلی زندی
حجم: 15 مگابایت
مدت زمان: 8:23 دقیقه
زبان:فارسی
تاریخ انتشار: 20 شهریور 1397

آموزش تصویری ساختارهای شرطی شامل چه مطالبی است؟

در ابتدا یک برنامه مشاهده می کنید که از شما می خواهد رمز عبور خود رو  دوبار وارد کنید. مشابه این نرم افزار را در وب سایت ها در هنگام عضویت مشاهده کرده‌اید. تمام وب سایت ها برای بررسی اطلاعاتی که کاربر وارد کرده است از ساختارهای شرطی استفاده میکنند. در ادامه برنامه نویسی این نرم افزار را خواهید دید.

دیدن فیلم های آموزشی برنامه نویسی گلابی رو به تمام کسانی که قصد دارن برنامه نویسی رو درک کنن پیشنهاد می کنم. بخش بعدی این آموزش شامل توضیحات تکامل تری هست و همچنین با متغیرهای بولین شما رو آشنا خواهد کرد.

برنامه نویسی گلابی سایت استوایی

برنامه نویسی گلابی یک مجموعه آموزشی رایگان هست که در سایت استوایی ارائه شده. این مجموعه به شما کمک میکنه که چطور مسائل برنامه نویسی رو ببینید و با استفاده از ابزارهای محدود برنامه نویسی یک نرم افزار حرفه ای تولید کنید.