کمی هم درباره خودم

محمدعلی زندی هستم بنیان گذار وبسایت استوایی. در این زسایت آموزشی دانش خودم رو به بهترین شکل ممکن با شما به شتراک میذارم.

محمدعلی زندی هستم متولد فروردین ماه 1366 در اهواز. فردی شبیه هیچکس با افکاری متفاوت. درونگرا و قدرتمند در آفرینش و خلق آثار متفاوت. عاشق یادگیری و یاد دادن. اولین وب سایت اینترنتی رو با عنوان یونیکا در سال 1391 در زمینه تخصصی رشته دانشگاهیم راه اندازی کردم و چند سال بعد، با تجربیاتی که از سایت یونیکا داشتم، اقدام به راه‌اندازی وبسایت استوایی کردم.

در این سایت قصد دارم هر آنچه که در زمینه طراحی گرافیکی، برنامه نویسی و …. در این چند سال یاد گرفتم انتشار بدم. البته زمان محدوده و قطعا بخش گسترده ایش رو نمی تونم توی سایت قرار بدم

 

تحصیلات من محمدعلی زندی

دوران کارشناسی

در سال 1385 با ورود به دانشگاه پا به دنیای جدیدی گذاشتم و کم کم توانایی هام رو شناختم. دوران کارشناسی رو در دانشگاه شهید چمران اهواز سپری کردم و یکی از دستاوردهای اصلیم در اون زمان طراحی و برنامه نویسی نرم افزار ملی آنالیز تصاویر میکروسکوپی بود. کار دیگه ای که خیلی دوستش داشتم نشریه نورد بود که انجمن علمی مهندسی مواد اون رو تولید می‌کرد و تونست عنوان نشریه برتر کشوری رو به خودش اختصاص بده طراحی گرافیکی و صفحه آرایی 7 شماره از این نشریه رو من انجام میدادم.

دوران کارشناسی ارشد

درسال 91 وارد دانشگاه صنعتی شیراز شدم و در گرایش الکترو سرامیک تحصیلات خودم رو ادامه دادم. تنها دستاوردم شاگرد اول شدن در دانشکده و نوشتن مقاله های ISI بود که برای من بی ارزش هستن ولی پروژه ی کارشناسی ارشدم هم مثل پروژه ی کارشناسی، من رو به یک خودباوری بزرگ رسوند و اون خودباوری این بود که از پس هر کار بزرگی بر میام. اصلا مهم نیست اون هدف چقدر بزرگ باشه چون با تلاش می تونم هر مشکلی رو حل کنم.

چرا تحصیلات رو ادامه ندادم؟

ساختار شخصیتی من به گونه ای هست که خیلی دوست ندارم برم درون عمق مطالب و خیلی خیلی تخصصی کار کنم چون من یک فرد چند پتانسیلی هستم. با وجود اینکه می‌تونستم بدون کنکور ادامه تحصیل بدم ولی می دونستم مسیر من این نیست و با دکترا خوندن وقتم رو تلف می‌کنم. پس تصمیم گرفتم بگردم و راه درست زندگیم رو پیدا کنم.

علایق

طراحی گرافیک محمدعلی زندی

به خیلی چیزا علاقه دارم و توی خیلی کارهایی که شروع کردم موفق شدم ولی از دوران قبل کودکی که یادم میاد خوب نقاشی میکشیدم. همیشه بچه ها دور من جمع میشدن ونقاشی های من رو می دیدن. دوم دبیرستان بودم کامپیوتر وارد خونه ما شد و رفتم دنبال یادگیری نرم افزار فتوشاپ چون این نرم افزار روی کامپیوتری که خریده بودیم نصب بود. فکر کنم فتوشاپ 6 بود. از اون موقع کم کم شروع کردم به کار با فتوشاپ و همیشه این نرم افزار روی کامپیوترم نصب بوده و هر روز چندین بار باز میشه و توش کار انجام میدم. طراحی هایی که انجام میدم سرسری نیست، احساساتم رو با طراحی هام بیرون میریزم و گاهی ساعت ها طرح هام رو نگاه میکنم و به آرامش میرسم

علایق دیگر

کلا هر کاری که توش خلاقیت داره و باعث خلق چیزای جدید میشه رو دوست دارم. مثل برنامه نویسی، گل و گیاه. موسیقی و …