مجموعه آموزشی رسم نمودار در اکسل

آیا دوست دارید همه چیز درباره رسم نمودار در اکسل را یاد بگیرید؟ این مجموعه آموزشی کم نظیر از فیلم های 5 دقیقه ای ساخته شده و به گونه ای مطالب دسته بندی شده که در هر 5 دقیقه حداقل دو نکته بسیار مفید یاد بگیرید. پس این 5 دقیقه های طلایی را از دست ندهید. اول از همه شما رو دعوت می کنم که ویدئوی معرفی مجموعه فیلم های آموزشی ترسیم نمودار در Excel رو مشاهده کنید …

خرید محصول

همه چیز درباره رسم نمودار در اکسل را یکجا بیاموزید

با استفاده از نمودارها می توان اطلاعات را به بصری و بسیار تاثیر گذارتر به دیگران انتقال داد. از این رو بجای ارائه اطلاعات خام توصیه می شود که از نمودارها برای اراده گرازش ها استفاده شود. برای این کار می توان از نرم افزار قدرتمند اکسل استفاده کرد. از این رو برآن شدیم تا با تولید یک بسته آموزشی کم نظیر با نام رسم نمودار در اکسل، شما را با ویژگی های بی نظیری که در افزار اکسل برای ترسیم نمودار وجود دارد آشنا کنیم.

فیلم های آموزشی رسم نمودار در اکسل
فیلم های آموزشی رسم نمودار در اکسل

سر فصل های مجموعه کامل آموزشی ترسیم نمودار در اکسل

در این بسته آموزشی با نحوه رسم نمودار در اکسل آشنا می شوید. به عنوان مثال رسم نمودارهای ستونی (Column)، میله ای (Bar)، خطی (Line)، نمودارهای XY، راداری (Radar)، حبابی (Bubble)، پای (Pie)، دونات (Doughnut) و ….
همچنین در این مجموعه آموزشی به تفاوت انواع نمودارها و چگونگی تصمیم گیری برای انتخاب یک نمودار مناسب با توجه به داده های خام موجود، اشاره شده است.

در ادامه با بسیاری از تنظیمات ظاهری و گرافیکی نمودارها آشنا می شوید و قادر خواهید بود قالب های گرافیکی زیبا برای نمودارهای خود طراحی کنید. برای گویا تر کردن هر نمودار می توان از اجزای متنوعی مانند Legend، Label، Title، Error Bar و …. استفاده کرد. در این بسته آموزشی با نحوه استفاده از این موارد به صورت کامل آشنا خواهید شد.

یکی از ویژگی های اصلی این مجموعه، مثال های کاملا کاربردی و حرفه ای برای آسان تر کردن کار دانشجویان است که برای تهیه گزارشات، مقاله نویسی و پایان نامه نویسی بسیار کاربردی است.

این مجموعه ارزشمند در حال تکمیل شدن است، درحال حاظر 37 فیلم از بسته آموزشی رسم نمودار در Excel آماده شده است. هر آموزش جدیدی که به این بسته در آینده افزوده شود، به صورت رایگان در اختیار خریداران قبلی قرار خواهد گرفت.

خرید محصول

مطالعه بیشتر