آموزش نرم افزار XPert HighScore Plus

آموزش نرم افزار XPert Highscore Plus

آموزش نرم افزار XPert Highscore Plus | نرم افزار XPert Highscore Plus ابزاری است که برای تحلیل و آنالیز الگوهای پراش اشعه ایکس مواد مورد استفاده قرار می گیرد. در واقع نرم افزار XPert برای آنالیز نیمه کمی و کیفی الگوی پراش اشعه ایکس کار برد دارد. با مجموعه PeaXRay – آموزش XPert Highscore حرفه ای شوید

آیا نیاز به فیلم های آموزشی فارسی نرم افزار XPert HighScore Plus دارید؟ آیا دوست دارید در تحلیل الگوی پراش اشعه ایکس خبره شوید؟ آیا به دنبال دیتابیس PDF2 جدید تری برای فازیابی هستید؟

تمامی نیازهای شما در پکیج آموزش نرم افزار XPert HighScore Plus گنجانده شده است.

پکیج آموزش نرم افزار XPert HighScore Plus حاوی فایل های زیر است

 • فیلم های آموزشی بسیار کاربردی به زبان فارسی
 • نسخه کامل نرم افزار XPert HighScore Plus v3e
 • دیتابیس PDF2 نسخه 2011
 • دیتابیس COD نسخه 2017
 • نمونه فایل های XRD جهت تمرین
 • نرم افزار CrystaX جهت محاسبه اندازه بلورک
آموزش نرم افزار XPert Highscore Plus | آموزش XPert HighScore | آموزش های استوایی
آموزش نرم افزار XPert Highscore Plus | آموزش XPert HighScore | آموزش های استوایی

بسته آموزش XPert HighScore حاوی چه مطالبی است؟

بسته آموزشی نرم افزار XPert Highscore Plus حاوی مطالب عمومی آنالیز XRD هست که اکثر دانشجو ها به آن ها احتیاج دارند. در این مجموعه آموزشی علاوه بر دریافت نرم افزارهای مربوطه، موارد ذکر شده در لیست زیر را فرا خواهید گرفت.

 • مقدمه‌ای درباره‌ی آنالیز XRD
 • آموزش نصب نرم افزار و افزودن دیتابیس PDF2 و COD
 • آماده سازی و بهینه سازی فایل ها برای ورود به نرم افزار
 • آموزش 0 تا 100 تفسیر الگوی XRD به صورت حرفه ای
 • مثال های کاملا کاربردی از آنالیز ماده تک فاز و چند فاز
 • تفسیر داکیومنت مواد رفرنس
 • جزئیات حذف K-alpha2 و نکات اصلاح الگوی نویز دار
 • محاسبه پهنای پیک FWHM
 • اصول مهم در استفاده از رابطه شرر جهت کاهش خطا برای محاسبه اندازه کریستالایت
 • توضیح کامل رابطه شرر (به صورت دستی + مثال کاربردی)
 • توضیح کامل رابطه ویلیامسون هال (به صورت دستی + مثال کاربردی)
 • گزارش گیری دقیق و آماده سازی نمودارها برای درج در مقاله و پایان نامه
آموزش نرم افزار XPert Highscore Plus | آموزش XPert HighScore | آموزش های استوایی
آموزش نرم افزار XPert Highscore Plus | آموزش XPert HighScore | آموزش های استوایی

این بسته شامل 8 فصل اصلی هست. که در ادامه با این فصل ها آشنا خواهید شد.

فصل اول) مقدمه‌ای بر XRD

در این بخش 5 فیلم آموزشی (رایگان)، به چیستی XRD پرداخته شده و توضیحات کوتاهی برای آشنایی بیشتر با این تکنیک توضیح داده شده. همچنین نحوه نصب دیتابیس PDF2 2011 و دیتابیس COD بر روی نسخه 3e توضیح داده شده. نحوه نصب دیتابیس روی نسخه های قدیمی تر در فصل آخر توضیح داده شده.

فصل دوم) آموزش آماده سازی فایل برای شروع تفسیر و آنالیز XRD

برخی از فایل هایی که آزمایشگاه‌ها برای مشتریان ارسال میکنن، با نرم افزار XPert اجرا نمیشوند به همین دلیل  3 فیلم آموزشی آماده کردیم که شامل نحوه وارد کردن فایل ها با فرمت های مختلف به داخل نرم افزار XPert HighScore میشن. همچنین به توضیح بخش‌های مهمی از فایل ها پرداخته شده که درک بهتری به آنالیز کننده می دهد.

فصل سوم) آموزش آنالیز XRD (0 تا 100 به همراه مثال کاربردی)

در این بخش که از 8 فیلم آموزشی تشکیل شده تمام مواردی که برای یک آنالیز کامل با نرم افزار XPert نیاز دارید، از 0 تا 100 توضیح داده شده. فیلم آموزشی 2 تا 9 مربوط به یک مثال کاملا عملی و کابردی از آنالیز یک نمونه است و در این آموزش، مشخص کردن پیک ها، حذف بک گراند، اسموت کردن، حدف K-alpha، فازیابی، تعیین اندیس میلر و … را یاد خواهید گرفت. تمامی موارد مربوط به Restriction، تنظیم Score شامل Track Graphics، ِDemote Unmatch، Match Intensity، Pattern Shift و … در این آموزش‌ها کاملا توضیح داده شده.

با 5 دقیقه‌های طلایی زمان را بخرید | سایت یونیکا
با 5 دقیقه‌های طلایی زمان را بخرید | آموزش‌های استوایی

فصل چهارم) آموزش تکمیلی آنالیز XRD

در این فصل به آموزش‌های تکمیلی تفسیر الگوی پراش اشعه ایکس پرداخته شده و مباحثی مانند محاسبه اندازه بلورک با استفاده از رابطه شرر و محاسبه پهنای پیک (FWHM) درون نرم افزار XPert پرداخته شده و همپنین نکاتی کوتاه و کلیدی برای بالا بردن دقت رابطه‌ی شرر بیان شده.

فصل پنجم) گزارش‌گیری و آماده سازی نمودار

در این فصل با نحوه خروجی گرفتن از نرم افزار XPert آشنا میشوید و یاد می گیرید داده های استخراج شده را وارد نرم افزار Excel  کنید. همچنین یاد می گیرید با اندکی فرمول نویسی ساده در نرم افزار اکسل چگونه نمودارهای XRD را به صورت اصولی در Excel ترسیم کنید. به گونه ای که نمودارها به راحتی قابل مقایسه باشند. این فصل حاوی 4 فیلم آموزشی هست که این چهار فیلم، بخشی از بسته آموزشی کم نظیر رسم نمودارها در اکسل هستند.

فصل ششم) آموزش کامل رابطه‌ی شرر

در این فصل به صورت دستی به تشریح کامل رابطه‌ی شرر پرداخته شده و در 3 فیلم آموزشی به صورت دستی اندازه بلورک را در قالب یک مثال کاربردی با استفاده از رابطه شرر به صورت دقیق و عمقی فرا خواهید گرفت.

فصل هفتم) محاسبه اندازه بلورک و کرنش شبکه (ویلیامسون هال)

در این فصل به صورت دستی به تشریح کامل رابطه‌ی ویلیامسون هال پرداخته شده در 4 فیلم آموزشی به صورت دستی اندازه بلورک و کرنش شبکه را در قالب یک مثال کاربردی با استفاده از رابطه ویلیامسون هال به صورت دقیق و عمقی فرا خواهید گرفت.

فصل هشتم) مباحث تکمیلی آموزش XPert Highscore Plus

در حال حاضر این بخش شامل 6 ویدئو آموزشی می باشد که شامل تکنیک های آنالیز الگوی پراش ماده های دوفازی، معرفی کامل رفرنس پترن‌های مهم. مبحث حذف K-alpha-2 و حذف حرفه‌ای نویزهای الگو می‌باشد.

در این فصل به مباحث تکمیلی پرداخته شده و در آینده مطالب جدیدتر و تکنیک های حرفه‌ای به این بخش اضافه می شود و برای خریداران قبلی به صورت رایگان ارائه می شود.

در صورت بروز هرگونه مشکل در خرید، از طریق فرم “تماس با ما” در منوی اصلی سایت با ما مکاتبه نمایید. در کمتر از 24 ساعت، پیام شما بررسی و پاسخ داده می شود.

ضمانت بارگشت وجه | وب سایت استوایی
ضمانت بارگشت وجه | وب سایت استوایی
برچسب‌ها

80 نظر برای آموزش نرم افزار XPert Highscore Plus ثبت شده

 1. سلام
  من از نانوذرات آهن یک طیف xrd گرفتم. دیتابیس های نرم افزار xpert تنها طیف Fe2O3 را توی پیک لیست به من نشون میده. در صورتی که طیف من با توجه به مقالات شبیه به طیف Fe3O4 هست. ممنون میشم راهنمایی کنید

  1. سلام و درود. اگر طبق گفته خودتون، دیتابیس نصب هست، ماده ی شما همونی هست که XPert معرفی کرده. من یک سرچ کوچک توی اینترنت زدم و دیدم که تفاوت پیک های Fe2O3 با Fe2O4 خیلی زیاده و بعیده اکسپرت اشتباه کنه. شاید مقاله ای که مرجع قرار دادید معتبر نیاشه، شاید مقاله درست باشه ولی شما به تفاوت پیک ها دقت نکردید و XRD که در مقاله هست با XRD شما تفاوت هایی داره، شاید هم شما درست میگید و چون اطلاعات من درباره این ماده کم هست، دارم اشتباه میکنم، شاید هم تنظیمات اکسپرت رو درست انجام ندادید و …. اگر مطمئن هستید که اون مقالات درست گفته و مقاله معتبر هست می تونید کاری به XPert نداشته باشید و رفرنس تون بشه اون مقاله. در کل از اونجایی که XRD شما رو ندیدم و نمی دونم چه تنظیماتی در XPert انجام دادید، نمی تونم بیش از این راهنمایی کنم. و البته متاسفانه بخاطر مشغله ای که دارم نمی تونم XRD تون رو هم بررسی کنم.

 2. با عرض سلام
  من یک طیف XRD گرفتم ولی تنها یک فاز را مشخص کرده و بقیه را که حدود 8 تا میشه را پیدا نکرده. آیا میشه این فازها را مشخص کرد؟ اگه جواب بله هست توی بسته آموزشی توضیح دادین چطور میشه این فازها را مشخص کرد؟

  1. سلام و درود. من منظورتون رو متوجه نشدم که فقط یک فاز رو مشخص کرده و 8 تای دیگه رو نه! در این دوره نحوه آنالیز XRD آموزش داده شده و برای آنالیز تمام نمونه ها میشه ازش استفاده کرد. توی بسته آموزشی، شناسایی ماده های چند فازی هم به طور کامل توضیح داده شده.

 3. با سلام ، آموزش ها عالی بودن ، فقط برای پیدا کردن فاز های مجهول باید چکار کنیم ؟

  1. سلام وقت بخیر. اگر هدف فازیابی یک ماده جدید هست که در دیتابیس وجود ندارد، روش کار کاملا متفاوت هست و آزمون متفاوتی نیاز دارد که در این دوره آموزشی نمی گنجد. اگر هدف شناسایی فازهای ناخواسته هست، در دوره آموزشی، توضیح کلی در این باره داده شده است. با توجه مواد استفاده شده و دانشی که از واکنش مواد با یکدیگر داریم، باید به دنبال فاز های ناخواسته باشیم، که کاری بسیار زمان بر می تواند باشد.

 4. سلام وقتتون بخیر
  ببخشید در نرم افزار Expert قاعدتا باید جایی باشه که JCPDS ماده موردنظرمون را وارد کنیم اما من پیدا نکردم این قسمت را
  در صورتی که دوستانم در نرم افزارشون این قابلیت را دارند.
  اگر امکانش هست کمی راهنمایی کنید
  ممنون

  1. سلام فاطمه عزیز. از این که دیر پاسخ میدم عذر خواهی میکنم. حدود 50 سال هست که دیگه از JCPDS استفاده نمیشه و از ICDD استفاده میشه. اگر منظورتون رو درست متوجه شده باشم، شما می تونید از منوی Reference Pattern گزینه Retrieve Pattern By رو انتخاب کنید و بعد Reference Code رو انتخاب کنید.

   1. سلام من فقط فصل هفت از جزوه آموزشی ن رو نیاز دارم امکانش هست همون فصل هفت رو خریداری کنم

    1. سلام دوست عزیز. آموزش رابطه شرر و ویلیامشون هال به صورت مجزا روی سایت قرار دارن. می تونید اون دو محصول رو خریداری کنید. لینکشون رو به ایمیلتون ارسال میکنم.

 5. با سلام
  برای تحلیل یک ماده حاوی چند فاز که بعضی از آنها پیک های کاملا مشابهی دارند چه راه حلی پیشنهاد میدین؟ expert نمیتونه با قطعیت یک پیک رو تایید کنه برای fullproof هم اطلاعات اولیه رو ندارم. جایگاه فضایی اتم ها رو در هیچکدام از فازها پیدا نمیکنم .ممنون میشم پاسخ بدین خیلی به جواب این سوال نیاز دارم.

  1. سلام دوست گرامی. جایگاه فضایی رو از طریق فایل CIF می تونید پیدا کنید برای اینکار می تونید از نرم افزار Materials Studio کمک بگیرید. البته بد نیست ماده خودتون رو در گوگل جستجو کنید و در قسمت تصاویر مشاهده کنید بقیه محققان پیک ها رو چگونه شناسایی کردن. یا XRF بگیرید و ببینید کدام عنصر درصد بیشتری داره، احتمال داره شدت پیک فازی که از اون عنصر تشکیل شده بیشتر باشه یا با کمک نرم افزار Maud فازهای احتمالی رو Refine کنید ببینید SIG کدام حالت کمتر میشه. اینا راه هایی هست که به ذهنم میرسه ولی نمی دونم کدومش برای شما جواب بده.

   1. من قبلا pdf2 2011 رو خریداری کردم چظوری میتونم ورژن 2016 رو خریداری کنم؟

    1. آخرین نسخه PDF2 که فعلا در دسترس ما هست مربوط به 2012 هست. بعید می دونم امکان خریدش باشه، چون باید از آمریکا بخرید و ده ها میلیون هزینه داره. می تونید از دیتابیس COD که رایگان هم هست استفاده کنید. لینک دانلودش رو در سایت قرار دادیم

 6. سلام من بسته کامل رو خریداری کردم ولی برای دانلود اررو می دن ونتونستم بسته خریداری رو دانلود کنم

  1. سلام دوست عزیز. کلا نتونستید دانلود کنید یا دانلود کردید ولی فایل ها باز نمیشن؟ میشه بگید پیغام error چی هست؟ یا عکس از error بفرستید؟
   من سه مورد از لینک ها رو چک کردم و بدون مشکل دانلود شد. سعی کنید از نرم افزارهای مدیریت دانلود مثل IDM یا FlashGet برای دانلود استفاده کنید. لینک ها رو مجدد براتون ایمیل کردم. اگر مشکل برطرف نشد، جواب سوالات رو می تونید به همون ایمیل ارسال کنید

 7. سلام .
  من بسته را خریداری کردم اما فایل cod داخلش نبود فقط pdf2 بود

  1. سلام دوست عزیز. دیتابیس COD رایگان هست. برای دانلودش به فایل PDF راهنما که در بسته آموزشی هست مراجعه کنید

  1. سلام دوست عزیز. بعد از پرداخت، به صورت خودکار یک ایمیل حاوی لینک های دانلود برای شما ارسال میشه. محصولات دانلودی هستن.

  1. سلام دوست عزیز. چه مشکلی برای خرید دارید؟ کاربران دیگه دارن خرید میکنن. اگر مشکلی هست از طریق فرم تماس با ما اطلاع بدید. این محصول تخفیف نداره ولی بعد از خرید، بهتون یک کد تخفیف برای خرید نرم افزار Maud داده میشه.

 8. باسلام من فقط یه سوال داشتم برنامه رو نصب کردم وقتی فایل رو میفرستم توی برنامه فایل رو نمیخونه ارور داره درصورتی که فایل ها همه پسوند ASC دارند. باتشکر

  1. سلام دوست عزیز از طریق ایمیل بهتون پاسخ می دیم که فایلتون رو بفرستید و بتونیم بررسیش کنیم

 9. سلام
  من بشدت نیاز باین آموزش دارم
  نمیشه خرید کرد
  لطفا زود مشکل رو برطرف کنید

  1. سلام دوست عزیز. بررسی کردم، مشکلی وجود نداشت، دقیقا مشکلتون چی هست؟

 10. سلام. میشه بدون اینکه نتایجی یا نموداری از XRD داشته باشیم، یک نمودار خودمون رسم کنیم و در مقاله ازش استفاده کنیم؟

  1. سلام دوست عزیز. از شدن که میشه، ولی کار خوبی به نظر نمی رسه 🙂

 11. سلام ببخشید میتونم ایمیلتون داشته باشم ازتون سوال داشتم
  ممنون

  1. سلام دوست عزیز از بخش تماس با ما می تونید سوالتون رو بپرسید.

 12. سلام برای محاسبه درصد فاز از الگوی پراش کدام آموزش را باید بگیرم

  1. سلام دوست عزیز. برای محاسبه درصد فازی، ابتدا باید آنالیز کیفی (یعنی همین آموزش) رو انجام بدید تا فازها شناسایی بشن و بعد از اون برای محاسبه درصدفازی باید آموزش روش ریتولد رو تهیه کنید (آموزش روش ریتولد با نرم افزار maud)

 13. با سلام..شماره تماس جهت برقراری ارتباط میخواستم..ممنون

  1. سلام دوست عزیز. یک ایمیل براتون ارسال کردم.

 14. سلام من دستم خورد و نوار ابزارهای بالای نرم افزار و سمت چپ و راست و پایبن حذف شد چطور میتونم بیارم؟؟؟

  1. سلام دوست عزیز. از اونجایی که این موضوع می تونه مشکل خیلی از کاربران باشه، یک آموزش در این باره توی سایت یونیکا (unica.ir) قرار دادم. موفق باشید

 15. سلام بنده این بسته ی آموزشی رو خریداری کروم و ذر همان زمان نتونستم تمام فایلها رو دانلود کنم الان برای دانلود بقیه ی فایلهایی که خریدم باید چیکار کنم ؟؟

  1. سلام دوست عزیز. لینک های دانلود برای شما ایمیل میشه ولی شما ایمیلتون رو در هنگام خرید، اشتباه وارد کرده بودید. لینک ها رو به ایمیلی که باهاش این کامنت رو ثبت کردید ارسال کردم.
   اگر باز هم مشکلی بود اطلاع بدید

 16. با سلام خدمت شما ، فایل ویدیو 3 و 4 در پوشه ی 3-Analysis-1 برای بنده مشکل دارد. راهنمایی لطفا

  1. سلام دوست عزیز. اینترنتتون ناپایداره. با استفاده از نرم افزار internet Download manager یا flashGet دانلود رو انجام بدید. اگر باز هم مشکلی بود اطلاع بدید.

 17. سلام با تشکر از سایت خوبتون. بنده حدود دو ماه پیش این بسته را خریداری کرده ولی نه اپدیتش برام اومده نه فایل دیتابیس میخونه همش ارور میده ، لطفا در صورت امکان رسیدگی کنید بدلیل اینکه بسیار به این فایل درحال حاضر نیاز مبرم دارم باتشکر فراوان از شما

  1. سلام دوست گرامی. آخرین آپدیت حدود 3 یا 4 ماه پیش بود که موقع خرید اون رو دریافت کردید. به زودی 8 فیلم آموزشی جدید که مربوط به آپدیت جدید است برای خریداران ارسال می شه. یک ایمیل هم حاوی لینک دیتابیس ها مجددا برای شما ارسال کردم و اینکه لطفا خطایی که برای نصب دیتابیس بهتون میده رو به ایمیل ما ارسال کنید تا ببینیم مشکل چی هست.

 18. سلام ممنون از آموزش خوبتون
  راهی هست اگه سوالی داریم بتونیم بپرسیم ؟

  1. سلام دوست گرامی
   خواهش می کنم. بله می تونید سوالاتتون رو بپرسید. در انتهای ایمیلی که بعد از پرداخت براتون ارسال شده، یک ایمیل معرفی شده. سوالتون رو در اونجا بپرسید. در اولین فرصت بهتون جواب داده میشه.

 19. با سلام من فایل را دانلود و نصب کردم و فایل های دستگاه در نرم افزار باز نمیشه ارور103 میدهد .عملا کارنمیکند نرم افزار PDF2 هم باز نمیشود.

  1. سلام دوست عزیز
   هیچ اطلاعاتی از ایمیل و نام شما در دیتابیس ما موجود نیست. لطفا از طریق فرم تماس با ما با ایمیلی که خرید رو انجام دادید پیگیری کنید تا مشکلتون رو برطرف کنیم.

 20. سلام. ببخشید من یه نمونه به دستم رسیده که متشکل از Ti, Fe, Cu, Zr, Sn و si هست. 7 تا پیک داره که در شناسایی فازی 3 پیک برای cu هست. از بین 4 پیک باقیمونده 2 تا برای Fe2O3 و دو تای دیگه هم SiO2 وTiO2 هستند. وقتی تو قسمت Lable peak گزینه chemical formul رو میزنم روی بعضی از این پیک ها دو تا ترکیب رو مینویسه . مثلا پیکی که در همون اول cu شناسایی کرد الان روی اون پیک علاوه بر مس ، sio2 رو هم مینویسه. از کجا مطمین شم که کدوم درست تره ؟ بر اساس شدت پیک و همون شناسایی اولیه باید انتخاب کنم که کدوم درست تره ؟

  1. سلام دوست گرامی. یک پیک میتونه بین چند تا فاز مشترک باشه، یعنی اون پیک میتونه هم مربوط به Cu باشه و هم مربوط به SiO2. البته مطمئن بشید که این عناصر در ماده شما موجود هست. از کسی که ماده رو تولید کرده پرس و جو کنید چون این فازیابی ای که کردید به نظرم مشکوک هست.

 21. سلام آقای زندی
  من بسته آموزشی رو خریداری کردم. دوتا فایل زیپ اول یعنی introduction و file هیچ مشکلی نداره و به خوبی باز میشه. اما از زیپ سوم ب بعد خیلی ایراد داره، مثلا analysis1 آخریش باز نمیشه و ارور رو میده: the file is corrupt
  هم‌چنین analysis2 هم دوتا ویدیو هست ک دومیش باز نمیشه و همون ارور رو میده. زیپ‌های بعدی هم همین‌طور‌ اکثرا آخرین ویدیوشون باز نمیشه.
  ممنون میشم راهنماییم کنین ک باید چطور درستش کنم.

  1. سلام دوست عزیز
   مشکل اینه که فایل ها به درستی دانلود نشدن. سعی کنید با مرورگر دانلود رو انجام ندید و از نرم افزارهایی مثل Internet Download Manager استفاده کنید. یک ایمیل راهنما براتون ارسال کردم.
   اگر باز هم مشکل داشتید، اطلاع بدید.

 22. سلام.امکان خرید پک کامل اکسپرت بصورت سی دی و حضوری در تهران امکان پذیر هست؟ممنون میشم اگر پاسخ بدیدبه دلیل اینکه حجم فایل بالا و دانلود حوصله سر بر هست

  1. سلام دوست عزیز
   متاسفانه خیر فعلا این امکان وجود نداره و فعلا همه ی محصولات دانلودی هستن.

 23. با سلام و با تشکر از سایت خوبتان و آموزشهای عالی و با کیفیتی که تولید کردید. یک سوال داشتم. در جایی از فیلم گفته بودید درباره محاسبه درصد فازی به روش RIR صحبت خواهید کرد ولی این مورد را توضیح نداده بودید.
  من خیلی به محاسبه دقیق درصد فازی احتیاج دارم آیا این مورد هم با آپدیت های بعدی برای ما ارسال می کنید؟ من خیلی سریع به این آموزش احتیاج دارم. امکانش هست من را راهنمایی بفرمایید.

  1. سلام دوست گرامی
   روش RIR برای محاسبه‌ی درصد فازی خیلی استفاده نمیشه چون روش های دیگه ای مثل روش ریتولد که آموزشش در سایت موجود هست خیلی دقیق تر هستن. قصد داشتم روش RIR رو به صورت رایگان در سایت قرار بدم ولی چون عجله دارید تعدادی PDF که این روش رو توضیح دادن براتون ارسال میکنم (در محصول هم برای بقیه می زارم). ولی پیشنهاد میکنم از روش ریتولد برای اینکار استفاده کنید، هم دقیق تر هست و هم سریع تر.
   موفق باشید

 24. سلام جناب زندی
  من قبلا بسته آموزشی این نرم افزارو خریده بودم ولی آپدیت جدید آموزشی رو برام نفرستادین.

  1. سلام آقای فرهی عزیز
   اگر در پوشه‌ی اسپم شما هم اثری از ایمیل آپدیت نیست، کوتاهی از ما بوده. امشب مجددا براتون ارسال میکنم.

 25. داداش سوتی دادی 🙂 من آموزشی نخریدم که …..
  ولی برام فیلم های آموزشی آپدیت جدید رو فرستادی خخخخخخ
  آموزس هات خوب بود. بسیار بسیار ممنونم

  1. این هم شانس شما بود. درست می فرمایید برای 28 نفری که محصول رو به سبد خرید اضافه کرده بودن و ایمیل هم وارد کرده بودن، به اشتباه آپدیت رو فرستادم. به هر حال خدا می گه از تو حرکت، از من برکت. شما هم یه حرکتی کردید و دگمه خرید رو زدید. برکتش هم این بود که یک سری آموزش مجانی گیرتون بیاد.
   خوشحالم که از آموزش ها راضی بودید ولی دیگه اون کد تخفیف رو براتون نمی فرستم 😉 حالا شاید هم فرستادم.

 26. سلام و عرض و ادب
  خواستم از پشتیبانی خیلی خوبتون تشکر کنم. گرچه گاهی اوقات یکمی دیر جواب میدید ولی واقعا راهنمایی ها تون عالی بود و مشکلم کاملا حل شد. درسته تو ایمیل ازتون تشکر کردم ولی گفتم اینجا هم یه تشکری کنم که تا حد کمی تونسته باشته زحماتتون رو جبران کنم.
  از آموزش های خوبتون هم تشکر میکنم.

  1. سلام دوست عزیز.
   راستش من هر چند ساعت یک بار ایمیل رو چک می کنم و بعضی اوقات ایمیل ها زیاد هستند. ولی تمام تلاشم این هست که در کمتر از 24 ساعت جواب سوالات رو بدم. معمولا حداکثر 5 یا 6 ساعته جواب ها رو ارسال میکنم. خوشحالم که مشکلتون حل شد و ممنون از کامنتی که نوشتید.
   موفق باشید.

 27. متاسفانه خیلی ضعیف بود
  در جای جای آموزش مدرس از روی مطالب می گذشت و می گفت بعدا توضیح داده میشه، که اون بعدا هیچگاه نرسید
  مثالی هم که استفاده شده بود فوق العاده ساده، دارای کمترین نویز و حتی تک فازی بود
  در کل آموزش های بهتر با هزینه ای کمتر یا برابر وجود داره

  1. نه ایمیل و نه اسم شما در لیست خریداران این آموزش نیست
   در فیلم ها به 3 مورد اشاره کردم و توضیح شون ندادم که به امید خدا تا اواسط خرداد97 در آپدیت ارائه میشن ولی تمام مواردی که در صفحه خرید نوشته ایم رو آموزش دادیم. معمولا اگر نمونه با دقت ساخته بشه و درست تست XRD گرفته بشه، نویز خیلی کم میشه و آنالیز نمودارهای بی کیفیت به آموزش کمکی نمیکنه. در کل روند آنالیز یک فاز با چند فاز، بدون نویز و با نویز یکسانه.
   مقایسه محصول ما با محصولات دیگران کار درستی نبود. چون آموزش های دیگران رو ندیدید و اگر دیدید و خوب و با کیفیت بودن پس نباید مجددا از ما هم این محصول رو خریداری می کردید.
   ولی از نظر شما خیلی ممنونم چون به کسانی که قصد خرید دارن کمک خواهد کرد و طبق انتقادات سازنده شما چند ویدئوی جدید به محصول اضافه می کنم و برای خریداران قبلی هم ارسال می کنیم

 28. با سلام و تشکر
  بنده نرم افزار Xpert high score plus را از سایت شما خریداری کرده ام البته نرم افزار xpert high score را نیز قبلا نصب کرده ام( از جایی که نمونه ام را آنالیز کرد گرفته ام).
  1- آیا این دو فایل تفاوت خاصی دارند؟
  2- آیا از دیتا بیس فایلهای شما میتوانم در نرم افزار Xpert high score استفاده کنم؟
  3- یا بهتر هست نرم افزار شما را جایگزین کنم؟
  4- البته خواستم نرم افزار شما را نصب کنم خطای run time Error 76 داد که میگوید مسیر نامشخص هست.
  path not found:c:users\home\desktop\xpertfiles\Xpert-highscore-plus-3.0-unicar.ir

  1. سلام دوست عزیز. نرم افزارها به صورت رایگان برای دانلود قرار داده شده (در سایت http://www.unica.ir) در واقع ما آموزش ها رو می فروشیم.
   1- در این بسته برای راحتی کار خریدارها نسخه‌ی 3.0.5 وجود داره. نمی دونم نسخه ای که آزمایشگاه برای شما فرستاده چه نسخه ای هست.
   2- بستگی به نسخه‌ی XPert شما داره.
   3- اگر استفاده‌ی معمول دارید و هدفتون فازیابی هست نیاز به جایگزینی نیست.
   4- در این مورد بهتون یک ایمیل میدم تابررسی کنم. ولی معمولا گاهی اوقات نسخه های قدیم با جدید تداخل می کنن و این خطا به وجود میاد.

 29. برای پایان نامم خیلی به این آموزشها نیاز داشتم و واقعا به کارم اومد. کیفیت آموزش ها و نحوه بیان و … خلاصه همه چی خیلی عالی بود. منتظر آموزش های جدیدتون هستم.
  با تشکر از شما

 30. سلام من هزینه این بسته را پرداخت کردم اما لینکی دریافت نکردم

  1. سلام. احتمالا ایمیل به پوشه Spam شما رفته. برای اطمینان مجددا لینک ها رو براتون ارسال کردم. اگر باز هم مشکلی بود اطلاع بدید.

    1. خواهش می کنم دوست عزیز. موفق و پیروز باشید

 31. سلام
  ممنون از آموزش‌ های عالیتون. اگه یه مجموعه آموزشی برای آنالیز با روش ریتولد رو هم آماده کنید عالی میشه
  با تشکر

  1. دوست عزیز، مطمئن باشید که ارزش این آموزش ها بیشتر از مبلغ تعیین شده هست. کارگاه‌های آموزشی مشابه، حداقل 4 برابر این مبلغ رو دریافت می‌کنن. همچنین روی درسنامه‌ی این مجموعه خیلی کار شده، به گونه‌ای که در کمترین زمان، بیشترین مطالب ارائه بشه تا از اتلاف وقت شما جلوگیری بشه.

 32. واقعا عاااااااااااالی بود. آموزش های قبل از تو سوء تفاهم بود:)

 33. از یه محصول ایرانی بعیده که اینقدر خوب و با کیفیت باشه هم صدا، هم ویدئو و هم مطالب آموزش داده شده واقعا خوب هستن و اصلا خسته کننده نیست هی آدم دوست داره ویدئو بعدی رو ببینه. مثل سریال میمونه. الان دارم فصل دوم رو نگاه میکنم امید وارم بقیه اش همینقدر با کیفیت و جذاب باشه.

دیدگاهتان را بنویسید

پر کردن تمام موارد زیر الزامیست