کوچ و منتور طراحی گرافیک | استوایی

کوچ و منتور طراحی گرافیک

با مشاهده آموزش های ویدئویی و شرکت در کلاس های حضوری، به یک طراح حرفه ای تبدیل نمی شوید. شما به یک کوچ و منتور طراحی گرافیک نیاز دارید تا به شما کمک کند به مرور زمان اتفاقاتی در مغز شما رخ دهد تا خلاق شوید و توانایی طراحی گرافیک در ناخودآگاه شما شکل بگیرد.

فقط دانش استفاده از نرم افزار کافی نیست

اگر فقط به فیلم های آموزشی رانندگی حرفه ای نگاه کنید آیا یک راننده حرفه ای می شوید؟ رانندگی نیاز به تمرین دارد. طراحی گرافیک هم به همین صورت است. تنها با کسب دانش به یک طراح تبدیل نخواهید شد.

باید کسی در کنار شما باشد تا با برنامه ریزی و هدایت شما، خلاقیت شما را افزایش دهد و مسیرهای عصبی مورد نیاز را در ذهن شما شکل دهد. این کار نیاز به زمان دارد و در کوتاه مدت امکان پذیر نیست. در واقع شما به یک کوچ و منتور طراحی گرافیک نیاز دارید.

کوچ و منتور طراحی گرافیک کیست؟

منتور طراحی گرافیک یک متخصص است

منتورها دارای تخصصی خاص در یک حوزه مانند طراحی گرافیک هستند. فرد نزد منتور می‌رود تا در زمینه‌هایی که او موفق بوده، توصیه‌هایی بگیرد و با راهنمایی های او رشد کند. نقش منتور توصیه دادن، راهنمایی کردن و حمایت است.

منتور فردی با تجربه است که از دانش و تجربه گذشته خود برای هدایت فرد استفاده می کند. منتور یک مسیر شفاف در جلو چشم فرد قرار می‌دهد و از یک مسیر امن و آزموده شده، فرد را به مقصد مورد نظرش می رساند.

آیا کوچ یک متخصص است

کوچ لزوما یک متخصص نیست بلکه با پیگیری‌ها و سوال‌هایی که از فرد می پرسد به او کمک می کند تا راه حل جدیدی برای مسائل خود پیدا کند و از اشتباهات گذشته خود درس بگیرد.

محمد زندی

درونگرا و قدرتمند در آفرینش و خلق آثار متفاوت. عاشق یادگیری و یاد دادن. اولین وب سایت اینترنتی رو با عنوان یونیکا در سال 1391 در زمینه تخصصی رشته دانشگاهیم راه اندازی کردم و چند سال بعد، با تجربیاتی که از سایت یونیکا داشتم، اقدام به راه‌اندازی وبسایت استوایی کردم.


مقاله‌های من (140)محصولات من (31)
برچسب‌ها

8 نظر برای کوچ و منتور طراحی گرافیک ثبت شده

  1. سلام وقت بخیر،برای دوره آموزش فتوشاپ لطفا بنده روهم ثبت نام بفرمایید.
    با تشکر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *