عدم نمایش محصولات در فروشگاه ووکامرس | استوایی | Ostovaee

عدم نمایش محصولات در فروشگاه ووکامرس

این روزها با افزایش فروش‌های اینترنتی، هر کس که مالک محصول و دارای سایت است می‌خواهد که فروشگاه اینترنتی را نیز راه‌اندازی کند برای اینکار در وردپرس افزونه‌های فروشگاهی زیادی است. یکی از معروفترین افزونه‌ها، ووکامرس است که یک افزونه کاملاً رایگان و حرفه‌ای است که به کمک آن می‌توان فروشگاه اینترنتی برای همه فعالیت‌ها ایجاد کرد. با وجود اینکه کار با این افزونه سخت نیست اما برخی دوستان پس از راه‌اندازی سایت فروشگاهی با عدم نمایش محصولات در فروشگاه ووکامرس مواجه می‌شوند که در این آموزش روش رفع این مشکل را به سادگی یاد خواهید گرفت. پیشنهاد ما این است برای راه اندازی سایت با وردپرس آموزش رایگان راه اندازی سایت با وردپرس را مشاهده کنید.

فیلم آموزش عدم نمایش محصولات در فروشگاه ووکامرس


مشخصات فیلم آموزشی
تولید کننده: وب سایت استوایی
مدرس: محمد علی زندی
حجم: 16.4 مگابایت
مدت زمان: 04:39 دقیقه
زبان:فارسی
تاریخ انتشار: 21 آذر 1398

نشان ندادن محصولات در ووکامرس

اولین گام برای ساخت صفحه محصولات این است که در پیشخوان، قسمت برگه‌ها یک برگه جدید با نام دلخواه بطورمثال محصولات ساخته شود. سپس در قسمت فهرست‌ها برگه را به لیست فهرست اضافه کنید.
توجه داشته باشید که ساخت برگه با نام محصولات و اضافه کردن آن به فهرست‌ها باعث نمی‌شود که با کلیک بر روی منوی محصولات، صفحه محصولات نمایش داده شود و باید یکسری تنظیمات به شرح زیر در ووکامرس انجام شود.

تنظیم صفحه محصولات در ووکامرس

در پیشخوان منوی ووکامرس گزینه پیکربندی را انتخاب کنید تا پنجره تنظیمات ووکامرس باز شود سپس در قسمت محصولات – برگه فروشگاه، برگه‌ای که در قسمت برگه‌ها بطورمثال با نام محصولات ایجاد کردید را انتخاب کنید و ذخیره را بزنید. در اینصورت اگر به صفحه برگه‌ها برگردید خواهید دید در کنار نام برگه مورد نظر بطورمثال محصولات، متن “برگه فروشگاه” با رنگ مشکی نوشته شده است. در این حالت اگر این برگه را به لیست فهرست‌ها اضافه کنید با کلیک بر روی منوی محصولات لیست محصولات ووکامرس نمایش داده خواهد شد و مشکل نشان ندادن محصولات در ووکامرس برطرف خواهد شد.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *