آموزش مقدماتی فتوشاپ Photoshop | سایت استوایی

آموزش فتوشاپ

دریک آموزش کاملا متفاوت از فتوشاپ می خواهیم به صورت کاملا کاربردی و پروژه محور شما رو با فتوشاپ آشنا کنیم. فیلم هایی که تحت عنوان طراحی بنر سایت با Photoshop خدمتتون ارائه میشه آموزش فتوشاپ به حساب میاد. در این آموزش‌ها شما با کلی از ابزارهای فتوشاپ آشنا می شید درسته که آموزش ها مقدماتی هستن ولی با هر ابزاری آشنا تون میکنیم، نکات حرفه ای ش رو هم بهتون میگیم.

آموزش مقدماتی فتوشاپ | استوایی

آیا می دونید فتوشاپ چی هست؟

اگر نمی دونید فتوشاپ چیست، Photoshop یک ابزار هست ابزاری برای تمام افرادی که در کامپیوتر با گرافیک سر و کار دارن. فتوشاپ یک نرم افزار قدرتمند جهت خلق تصاویر جدید یا ویرایش عکس یا ترکیب تصاویر هست. هر کسی که طراحی دو بعدی، جلوه های ویژه و یا طراحی سه بعدی انجام میده، حتما به فتوشاپ نیاز پیدا میکنه. اگر کسی قصد طراحی سایت داشته باشه، طرح گرافیکی اولیه رو توی فتوشاپ پیاده میکنه، اگر جعبه ی محصولی قراره طراحی بشه، این کار رو میشه با فتوشاپ انجام داد و ….

مشخصات فیلم آموزشی
تولید کننده: وب سایت استوایی
مدرس: محمد علی زندی
حجم: 19.1 مگابایت
مدت زمان: 07:57 دقیقه
زبان:فارسی
تاریخ انتشار: 25 اردیبهشت 1398

در فیلم آموزش فتوشاپ چه چیزی خواهید آموخت؟

در این فیلم آموزشی، اول از همه، به معرفی پروژه ای که قراره طراحیش کنیم می پردازیم و در این معرفی با بخش های اصلی فتوشاپ یعنی جعبه ابزار و پنجره لایه ها (Layers) آشنا می شید. در ادامه با مفهوم لایه ها آشنا خواهید شد و نحوه ایجاد یک پروژه در فتوشاپ رو یاد میگیرید.

آموزش فتوشاپ – جعبه ابزار

در جعبه ابزار یا toolbox، ابزارهایی در اختیار ما قرار داده شده که یکی از اصلی ترین بخش های فتوشاپ هست. با استفاده از این ابزارهای ساده، می تونیم تصاویر زیبایی خلق کنیم. در ادامه، برخی از این ابزارها رو معرفی می کنیم.

ابزار Move در فتوشاپ

اولین ابزار Move Tool هست که کاربرد این ابزار در تغییر مکان آبجکت های تصویر هست. این قسمت شامل ابزار دیگیری با نام Artboard هم می شه. در واقع اگر روی Move، راست کلیک کنید، دو گزینه زیر رو می بینید.

  • ابزار جابجایی (Move Tool)
  • ابزار آرت برد (Artboard Tool)
آموزش فتوشاپ مقدماتی | ابزار Move در فتوشاپ

سرفصل های آموزش فتوشاپ

محمد زندی

درونگرا و قدرتمند در آفرینش و خلق آثار متفاوت. عاشق یادگیری و یاد دادن. اولین وب سایت اینترنتی رو با عنوان یونیکا در سال 1391 در زمینه تخصصی رشته دانشگاهیم راه اندازی کردم و چند سال بعد، با تجربیاتی که از سایت یونیکا داشتم، اقدام به راه‌اندازی وبسایت استوایی کردم.


مقاله‌های من (140)محصولات من (30)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *