آموزش مقدماتی فتوشاپ Photoshop | سایت استوایی

آموزش فتوشاپ مقدماتی

دریک آموزش کاملا متفاوت از فتوشاپ می خواهیم به صورت کاملا کاربردی و پروژه محور شما رو با فتوشاپ آشنا کنیم. فیلم هایی که تحت عنوان طراحی بنر سایت با Photoshop خدمتتون ارائه میشه آموزش فتوشاپ مقدماتی به حساب میاد. در این آموزش‌ها شما با کلی از ابزارهای فتوشاپ آشنا می شید درسته که آموزش ها مقدماتی هستن ولی با هر ابزاری آشنا تون میکنیم، نکات حرفه ای ش رو هم بهتون میگیم.

آموزش مقدماتی فتوشاپ | استوایی

آیا می دونید فتوشاپ چی هست؟

اگر نمی دونید فتوشاپ چیست، Photoshop یک ابزار هست ابزاری برای تمام افرادی که در کامپیوتر با گرافیک سر و کار دارن. فتوشاپ یک نرم افزار قدرتمند جهت خلق تصاویر جدید یا ویرایش عکس یا ترکیب تصاویر هست. هر کسی که طراحی دو بعدی، جلوه های ویژه و یا طراحی سه بعدی انجام میده، حتما به فتوشاپ نیاز پیدا میکنه. اگر کسی قصد طراحی سایت داشته باشه، طرح گرافیکی اولیه رو توی فتوشاپ پیاده میکنه، اگر جعبه ی محصولی قراره طراحی بشه، این کار رو میشه با فتوشاپ انجام داد و ….

مشخصات فیلم آموزشی
تولید کننده: وب سایت استوایی
مدرس: محمد علی زندی
حجم: 19.1 مگابایت
مدت زمان: 07:57 دقیقه
زبان:فارسی
تاریخ انتشار: 25 اردیبهشت 1398

در فیلم آموزش فتوشاپ مقدماتی چه چیزی خواهید آموخت؟

در این فیلم آموزشی، اول از همه، به معرفی پروژه ای که قراره طراحیش کنیم می پردازیم و در این معرفی با بخش های اصلی فتوشاپ یعنی جعبه ابزار و پنجره لایه ها (Layers) آشنا می شید. در ادامه با مفهوم لایه ها آشنا خواهید شد و نحوه ایجاد یک پروژه در فتوشاپ رو یاد میگیرید.

سرفصل های آموزش فتوشاپ